зворотній зв’язок
на головну
 
Товариство актуаріїв України (ТАУ)

Вхід для членів

Логін

Пароль

ТАУ

13.02.2009

Україна готова запроваджувати Національну систему професійної освіти для актуаріїв

«На сьогодні в Україні створена потужна база для запровадження Національно системи актуарної освіти, більше того Міжнародні організації, серед яких Консультативна група Європейських актуаріїв, Європейська актуарна академія готові сприяти та допомагати цьому процесу на початковому етапі»

27.01.2009

Відбулася Нарада з питань страхової діяльності страхового ринку

За ініціативи ряду професійних об’єднань небанківського сектору економіки 27 січня 2009 року відбулась нарада в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг), на якій розглядались питання щодо удосконалення нормативно-правової бази діяльності страхового ринку


19.01.2009

Розвиток агрострахування в Україні

В Україні продовжує свою діяльність Проект розвитку агрострахування, покликаний сприяти розвитку сектора страхування у сільському господарстві України.

22.12.2008

ТАУ залучає міжнародних експертів до процесу впровадження системи професійної актуарної освіти

З 15 грудня по 19 грудня з візитом в Україні перебував Голова Консультаційної ради Європейської актуарної академії доктор, професор Мартін Баллєєр. Даний візит був організований в рамках проекту TACIS « Підтримка українського страхового сектора» за сприяння Товариства актуаріїв України з метою впровадження системи професійної освіти актуаріїв в Україні.

18.12.2008

Тема актуарної діяльності в телепередачі "UBC: страхування"

"Страховий брокер "Дедал" спільно з каналом UBC розпочали цикл передач, присвячених страхуванню під загальною назвою "UBC: страхування". Гостем чергової передачі на тему «Тарифна політика страхових компаній. Хто такі актуарії, їх основні функції в страхуванні»став Мартін Баллєєр

01.12.2008

Общество актуариев Украины приняло участие в Первом Конгрессе актуариев СНГ

27-28 ноября в Москве прошла Пятая Международная конференция «Обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств в Российский Федерации: тарификация и регулирование. Первый конгресс актуариев СНГ»

20.11.2008

ТАУ в числі організацій, які ініціюють розв’язання проблем ринку небанківських фінансових послуг

Професійні та громадські об’єднання учасників ринків небанківських фінансових послуг України звернулися до органів державної влади з пропозицією розширити повноваження Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та включити розв’язання проблем діяльності небанківських фінансових установ при розгляді антикризових заходів в Україні

23.10.2008

Перше засідання робочої групи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

23 жовтня відбулося перше засідання робочої групи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, на якому було обговорено питання визнання права здійснювати та посвідчувати актуарні розрахунки діючим актуаріям за Наказом Укрстрахнагляду від 17.02.2000 №12.

30.09.2008

Відбулося засідання Консультативно-експертної ради Держфінпослуг

30 вересня 2008 року відбулося засідання Консультативно-експертної ради (КЕР) Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, в якому прийняв участь Голова Правління Товариства Актуаріїв України Юрій Іванько.


29.09.2008

ТАУ отримало статус Наглядового члена Європейської Косультативної групи

На Загальному засіданні членів GC шляхом голосування було надано статус Наглядового члена Товариству актуаріїв України. Дане рішення було підтримано після вивчення Програми навчання актуаріїв в Україні, Положення про членство в ТАУ, Кодексу професійної етики на предмет відповідності міжнародним стандартам актуарної професії.
Архів новин:
Знайти